Norgga Sámiid Riikkasearvi (NSR) ja NSR ja Sámeálbmot Bellodaga oktasaš listu

Norgga Sámiid Riikkasearvi (NSR) ja NSR ja Sámeálbmot Bellodaga oktasaš listu

 

 

Runar Myrnes Balto

Norgga Sámiid Riikkasearvi (NSR) ja NSR ja Sámeálbmot Bellodaga oktasaš listtu joavkojođiheaddji 

Bellodat: NSR
Válgabiire: Viesttarmearra

97773778
runar.myrnes.balto@samediggi.no

Deaddil ja stuora govva ihtá 

Norgga Sámiid Riikkasearvvi (NSR) áirasat:

Norgga Sámiid Riikkasearvi (NSR)
Namma E-boasta Mobiltelefuvdna Válgabiire
Klemet Erland Hætta klemet.erland.heatta@samediggi.no 91871744 Ávjovárri
Mathis Nilsen Eira mathis.nilsen.eira@samediggi.no 99275980 Ávjovárri
Sandra Andersen Eira sandra.andersen.eira@samediggi.no 98023732 Ávjovárri
Gunn Anita Jacobsen gunn.anita.jacobsen@samediggi.no 95886256 Davvi
Nils Mikkelsen Utsi nils.mikkelsen.utsi@samediggi.no 48134578 Davvi
Karen Anette Anti karen.anette.anti@samediggi.no 90069944 Gáisi
Sandra Márjá West sandra.marja.west@samediggi.no 93408355 Gáisi
Niko Valkeapää niko.valkeapaa@samediggi.no 99574502 Gáisi
Anne Henriette Nilut anne.henriette.nilut@samediggi.no 95743079 Viesttarmearra
Runar Myrnes Balto runar.myrnes.balto@samediggi.no 97773778 Viesttarmearra
Ann Karin Kvernmo ann.karin.kvernmo@samediggi.no 40460851 Viesttarmearra
Nora Marie Brandsfjell nora.marie.bransfjell@samediggi.no 41928722 Lullisámi
Bjørn Thomas Åhrén thomas.ahren@samediggi.no 90839663 Lullisámi
Tor Gunnar Nystad tor.gunnar.nystad@samediggi.no 91751470 Lulli-Norga
Aili Guttorm aili.guttorm@samediggi.no 41351019 Lulli-Norga
Piera Heaika Muotka piera.heaika.muotka@samediggi.no 41424504 Lulli-Norga

Norgga Sámiid Riikkasearvvi ja Sámeálbmot Bellodaga (oktasašlistu) áirasat:

Norgga Sámiid Riikkasearvi ja Sámeálbmot Bellodat (oktasašlistu)
Namma E-boasta Mobiltelefuvdna Válgabiire
Márjá-Liissa Partapuoli marja.liissa.partapuoli@samediggi.no Nuorta
Jovna Vars Smuk jovna.vars.smuk@samediggi.no 90056630 Nuorta