Vuona Sámij Rijkasiebrev (NSR) ja Vuona Sámij Rijkasiebrev ja Sámeálmmuk belludagáv aktisasjlista

Vuona Sámij Rijkasiebrev (NSR) ja Vuona Sámij Rijkasiebrev ja Sámeálmmuk belludagáv aktisasjlista

 

 

Runar Myrnes Balto

Vuona Sámij Rijkasiebrre (NSR) ja Vuona Sámij Rijkasiebrre ja Sámeálmmuk belludagáv aktisasjlista juogosjådediddje

Belludahka: NSR
Válggabijrra: Viestarmera válggabijrra

97773778
runar.myrnes.balto@samediggi.no

BildeKlikkForStorVersjon 

Vuona Sámij Rijkasiebrev (NSR) ájrrasa:

Vuona Sámij Rijkasiebrre (NSR)
Namma E-poassta Mobiltelefåvnnå Válggabijrra
Klemet Erland Hætta klemet.erland.heatta@samediggi.no 91871744 Ávjovárri
Mathis Nilsen Eira mathis.nilsen.eira@samediggi.no 99275980 Ávjovárri
Sandra Andersen Eira sandra.andersen.eira@samediggi.no 98023732 Ávjovárri
Gunn Anita Jacobsen gunn.anita.jacobsen@samediggi.no 95886256 Nuorttaguovlo
Nils Mikkelsen Utsi nils.mikkelsen.utsi@samediggi.no 48134578 Nuorttaguovlo
Karen Anette Anti karen.anette.anti@samediggi.no 90069944 Gáiseguovlo
Sandra Márjá West sandra.marja.west@samediggi.no 93408355 Gáiseguovlo
Niko Valkeapää niko.valkeapaa@samediggi.no 99574502 Gáiseguovlo
Anne Henriette Nilut anne.henriette.nilut@samediggi.no 95743079 Viestarmera
Runar Myrnes Balto runar.myrnes.balto@samediggi.no 97773778 Viestarmera
Ann Karin Kvernmo ann.karin.kvernmo@samediggi.no 40460851 Viestarmera
Nora Marie Brandsfjell nora.marie.bransfjell@samediggi.no 41928722 Åarjel-Saemie
Bjørn Thomas Åhrén thomas.ahren@samediggi.no 90839663 Åarjel-Saemie
Tor Gunnar Nystad tor.gunnar.nystad@samediggi.no 91751470 Oarjje-Vuona
Aili Guttorm aili.guttorm@samediggi.no 41351019 Oarjje-Vuona
Piera Heaika Muotka piera.heaika.muotka@samediggi.no 41424504 Oarjje-Vuona

Vuona Sámij Rijkasiebrev (NSR) ja Sámeálmmuk belludagáv (SáB) aktisasjlista ájrrasa:

Vuona Sámij Rijkasiebrre (NSR) ja Sámeálmmuk belludahka (SáB) (aktisasjlista)
Namma E-poassta Mobiltelefåvnnå Válggabijrra
Beaska Niillas Lulle
Jovna Vars Smuk jovna.vars.smuk@samediggi.no 90056630 Lulle