Norske Samers Riksforbund (NSR) og felleslista til NSR og Samefolkets parti

Norske Samers Riksforbund (NSR) og felleslista til NSR og Samefolkets parti

 

 

Runar Myrnes Balto

Gruppeleder Norske Samers Riksforbund (NSR) og felleslista til NSR og Samefolkets parti

Parti: NSR
Valgkrets: Vesthavet

97773778
runar.myrnes.balto@samediggi.no

Klikk for stort bildeRunar Myrnes Balto Kenneth Hætta  

Norske Samers Riksforbunds (NSR) representanter:

Norske Samers Riksforbund (NSR)
Navn E-post Mobil Valgkrets
Klemet Erland Hætta klemet.erland.heatta@samediggi.no 91871744 Ávjovárri
Mathis Nilsen Eira mathis.nilsen.eira@samediggi.no 99275980 Ávjovárri
Sandra Andersen Eira sandra.andersen.eira@samediggi.no 98023732 Ávjovárri
Gunn Anita Jacobsen gunn.anita.jacobsen@samediggi.no 95886256 Nordre
Nils Mikkelsen Utsi nils.mikkelsen.utsi@samediggi.no 48134578 Nordre
Karen Anette Anti karen.anette.anti@samediggi.no 90069944 Gáisi
Sandra Márjá West sandra.marja.west@samediggi.no 93408355 Gáisi
Niko Valkeapää niko.valkeapaa@samediggi.no 99574502 Gáisi
Anne Henriette Nilut anne.henriette.nilut@samediggi.no 95743079 Vesthavet
Runar Myrnes Balto runar.myrnes.balto@samediggi.no 97773778 Vesthavet
Ann Karin Kvernmo ann.karin.kvernmo@samediggi.no 40460851 Vesthavet
Nora Marie Brandsfjell nora.marie.bransfjell@samediggi.no 41928722 Sørsamisk
Bjørn Thomas Åhrén thomas.ahren@samediggi.no 90839663 Sørsamisk
Tor Gunnar Nystad tor.gunnar.nystad@samediggi.no 91751470 Sør-Norge
Aili Guttorm aili.guttorm@samediggi.no 41351019 Sør-Norge
Piera Heaika Muotka piera.heaika.muotka@samediggi.no 41424504 Sør-Norge

Norske Samers Riksforbund og Samefolkets Partis (fellesliste) representanter:

Norske Samers Riksforbud og Samefolkets parti (fellesliste)
Navn E-post Mobil Valgkrets
Márjá-Liissa Partapuoli marja.liissa.partapuoli@samediggi.no Østre
Jovna Vars Smuk jovna.vars.smuk@samediggi.no 90056630 Østre